Candidatul ideal

Studii medii tehnice;

Experiență de lucru pe stivuitor minim 1 an;

Atestat ISCIR vizat la zi;

Disponibilitatea de a lucra in schimburi (3 schimburi) si in program de tură continuă;

Îndemânare si spirit practic;

Acuitate vizuală si auditivă conform legii;

Abilități numerice;

Persoană disciplinată;

Spirit de echipă.

Descrierea jobului

Realizează activitățile de încărcare/descărcare, manipulare si depozitare a berii si ambalajelor in condiții bune cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat cod de bare;

Operează in sistem cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat toate mișcările de stocuri efectuate in timpul schimbului;

Comunica in timp real către Supervizorul de schimb toate situațiile neconforme cu procedurile si instrucțiunile de lucru;

Asigură in permanentă, starea bună de lucru a uneltelor si a echipamentelor;

Respectă prevederile legislației din domeniul securității si sănătății in munca si masurile de aplicare a acestora.

#LI-DNI

    Poți încărca atât CV, cât și scrisoare de recomandare.