Operator la fabricarea berii

Candidatul ideal

Studii medii (liceu sau scoală profesională) – calificarea sau experiența în domeniu reprezintă un avantaj;

Cunoștințe și abilități de operare pe calculator;

Bune abilitați de comunicare și de lucru în echipa, spirit de inițiativă și abilități de învățare;

Capacitate de adaptare rapidă la solicitările specifice postului;

Disponibilitatea de a lucra în schimburi (3 schimburi) și în program de tură continuă;

Corectitudine și seriozitate;

Disponibil de a efectua muncă fizică normală.

Descrierea jobului

Activitățile de control și autocontrol ale procesului sunt efectuate corespunzător;

Exploatarea optimă a echipamentelor și utilajelor pentru desfășurarea în conditii normale a procesului tehnologic;

Urmărește încadrarea parametrilor cantitativi/calitativi ai procesului și ai produsului conform specificațiilor prescrise;

Comunică eficient cu echipa și coordonatorii de schimb, informandu-se reciproc asupra modificărilor, problemelor apărute.

#LI-DNI

    Poți încărca atât CV, cât și scrisoare de recomandare.